title
לחצו להתקשרות:

טיפול בכאבים חזקים

הכאב הינו חלק מהחיים, עם כל אי הנעינות הכרוכה בו. לעיתים, הוא מהווה איתות לכך שמשהו איננו כשורה בגוף, וגם בנפש. יחד עם זאת, כאשר הכאב חזק במיוחד, נמשך זמן רב ואינו עוזב אותנו, למרות כל הנסיונות – טיפולים ותרופות למיניהם – אזי איכות החיים נפגמת. כל זאת, לא רק בשל הכאב כשלעצמו, אלא יותר בשל חוסר האונים הנלווה אליו. התחושה שהגענו למבוי סתום, לאן בכלל ממשיכים מכאן והאם יש עדיין לאן להגיע.

אתר המקור לרפואה משלימה מציג מידע נרחב לגבי הפתרונות הקיימים לכאבים בכל חלקי הגוף (כאבי פרקים, פציעות ספורט, כאבי גב, כאבי ראש וצוואר וכד').

מי יודע, אולי המפתח לפתרון יעיל וקבוע לכאבים שלכם נמצא בידיים שלנו?

המקור למידע ברשת על רפואה משלימה

התאמת מטפל מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרת איכות של המטפלים

המקור לרפואה משלימה מהווה מודיעין אינטרנטי עסקי, אשר מוסר מידע אובייקטיבי לגבי טיפולים משלימים ואלטרנטיביים למיניהם לכאבי גב וכתפיים, רגליים, לרבות כאבי ברכיים ושאר כאבים במערכת השלד והשרירים. כל זאת, מידי מטפלים מכל הארץ, הנחשבים למובילים בתחומם.

אם אתם מעוניינים בקבלת מידע והכוונה ראשונית לטיפול טבעי בכאב מכל סוג, התואם את צרכיך, ביכולתנו לספק לכם הצעה ממרפאה הנותנת מענה לצרכיכם, וזאת בהתאם לפרופיל הבריאותי, ממטפל מתאים, הסמוך ביותר למקום מגוריכם. עבודתנו בחברת המקור לרפואה משלימה מתבססת על רעיון הנגשת הטיפול לכל מי שמעוניין וזקוק לו, הן מבחינה גיאוגרפית והן מבחינת התאמת המטפל ואופיו, תוך מחשבה ומאמץ להגיע לכדי התאמה מלאה ככל האפשר של השניים לצרכי המטופל. חשוב לזכור שאדם הזקוק לטיפול, נמצא בתחילתו במצב של חוסר איזון, ולעיתים הוא חסר את הכוחות לנסוע רחוק. לפיכך, ישנה חשיבות עצומה להתאמת המטפל בהיבט הגיאוגרפי, ולא פחות – מבחינת אופי וטמפרמנט של המטפל, כך שיצליח להגיע אל לבו של המטופל הפונה אליו, ולהעניק לו טיפול מכל הלב, כבסיס להצלחה ולאיזון.

חברת המקור לרפואה משלימה מבקרת ומשפרת את איכות השירות הניתן על ידי מטפלים ברפואה טבעית ומרפאות לרפואה משלימה על בסיס המלצות הפונים למרפאות המקבלות שירות מחברת המקור. לפיכך, אחד מיעדי חברת המקור הינו לשדרג את איכות המטפלים והקליניקות הנותנים שירות בתחום הרפואה המשלימה בישראל, של הלקוחות, למען הלקוחות. יצירת מעגל של לקוחות מרוצים, אשר יביאו לכך שמטופלים מכל הארץ המטפלים שלנו מפה לאוזן, כלומר בצורה הטבעית ביותר – תקשורת בלתי אמצעית.

הפגת כאב שמקורו אורתופדי

בוקר אחד קמתם וגיליתם שקשה לכם ללכת, הגב כואב וכל תנועה מחמירה את הכאב. אתם חושבים פעמיים אם ללכת מהסלון אל המטבח, או אם בכלל לצאת מהבית.  נראה שכתוצאה מכך, החיים נעצרים. עם כל יום שעובר, התסכול הולך וגדל.

באופן טבעי, אדם החווה תסכול מעין זה לאורך זמן, משום שלא מצא פתרון יעיל ברפואה הקונבנציונלית, יפנה אל הרפואה המשלימה לתחומיה.

כאן, נכנס לתמונה אתר המקור לרפואה משלימה: אנחנו עושים הכל כדי להתאים לכם פתרון יעיל ומלא, דהיינו, מטפל ו/או מרפאה מתאימים לצרכים ולפרופיל הבריאותי שלכם, אשר נגישים לכם מבחינה גיאוגרפית.

שיאצו לטיפול בכאב

השיאצו מוכר כפתרון מוכח ויעיל ביותר לטיפול בכאב (ראו: שיאצו לטיפול בכאב בהרחבה). לעיתים קרובות, אנשים הסובלים מכאבי גב, או מפריצת דיסק, מכאבי רגליים, מכאבי שרירים ושלד, ומכל סוג אחר של כאב אורתופדי, או כאב ממקור אחר, עברו רופאים וחוות דעת רבים, במשך שנים ארוכות. ייתכן שגם קבלו תרופות למיניהן, ושום דבר לא הביא את ההקלה המיוחלת. נוסף על כך, כל הסובבים אותם, רופאים, חברים ובני משפחה, החלו לחשוב ש"הכל בראש", והכאב אינו אלא מדומה.

מאחר שהשיאצו מתבסס על ראיית האדם כמכלול, ולא על הטיפול בתסמינים, יש סיכוי גבוה שהמטפל  בשיאצו יגלה מידה רבה יותר של הבנה למצוקה שהמטופל חווה,יעבירו מסר שהתחושות שאותו מטופל חווה אינן פרי דמיון ושהן לגיטימיות לחלוטין. הם יתנו תקוה. עובדה שאחוז ההצלחה כתוצאה מטיפול בשיאצו הינו גבוה במיוחד!

דיקור יפני לטיפול בכאב

מאחר שהדיקור היפני מאמין כי מקורו של כל כאב חיצוני, בעור או בשרירים, הינו תולדה של לחץ פנימי, הרי שהוא יעיל במיוחד בזיהוי מקור ההפרעה ובמתן פתרון יעיל וקבוע לה. זאת, מכיוון שהמוקד הוא התחקות אחר שורש הבעיה, במקום בתסמיניה.

הדיקור היפני ידוע כפתרון יעיל לכאבי גב, לכאבי שרירים, לכאבי כתפיים ושכמות, ולעוד סוגי כאבים. (ראו: דיקור יפני לטיפול בכאב בהרחבה)

שיטה זו תופסת את הכאב כביטוי לחסימה או לחוסר איזון. גם הדיקור היפני מבוסס על הסברה (הנכונה) כי הכאב הינו חלק בלתי נפרד מהחיים, אך כאשר הוא גורם לאי נוחות גדולה, עד כדי פגיעה באיכות החיים, אין סיבה להמשיך ולתת לו מקום. גם אם לא נמצאה הסיבה לכאב, גם אם הבדיקות מראות שהכל, לכאורה, כשורה, הרי שאם אתם ממשיכים לסבול, אין כל סיבה לכך ויש לפנות לטיפול מיד. לחפש את שורש הבעיה ולהתחיל את התהליך משם, במקום "לכבות שריפה". לאתר את שורש הבעיה – אולי לא חשבתם שזהו המקור לבעיה שלכם, אך גם אם תופתעו, תוצאות הדיקור היפני ידברו בעד עצמן.