title
לחצו להתקשרות:

שיאצו לטיפול בכאב

שיאצו ככלי לטיפול בכאבים נחקר רבות. ידוע כי לכאב גורמים רבים, ולכולם דבר אחד במשותף: הם פוגעים באיכות החיים של מי שסובל מהם. הכאב אינו אלא איתות של הגוף על כך שמשהו אינו כשורה. שמשהו מציק לגוף וישנו חוסר איזון שיש לטפל בו. אם אתה סובל מכאבי גב, מכאבים בצוואר, מפריצת דיסק, או מבלט דיסק. אם את סובלת מכאבי מחזור, אל תחכו יותר. מדוע להמשיך לסבול?

אנחנו בחברת המקור יודעים וסבורים כי לכל בעיה ניתן למצוא טיפול ופתרון, וכן מאמינים כי התאמה מיטבית של סוג הטיפול ללקוחותינו, יבטיח כי יקבלו את הטיפול היעיל ביותר, אשר ישיב להם את איכות החיים.

המקור למידע ברשת על רפואה משלימה

התאמת מטפל מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרת איכות של המטפלים

טיפול בכאבים באמצעות שיאצו

השיאצו הינו תשובה ראויה ומוכחת לטיפול בכאב.

אחרי חודשים, ואולי שנים של התרוצצויות בין רופאים, תרופות שעוזרות רק באופן חלקי, אם בכלל, אולי בדיקות שלא מצביעות על שום בעיה, למרות שבפועל המצוקה האישית שלכם רק הולכת ומחמירה, ומצד שני, הרופא מעברו השני של השולחן חושב שאתה מדמיין והכל בראש שלך.

כאבי ראש ועורף
כאבי ראש
כאבים בכתף שמאל או כתף ימין
כאבי כתפיים
כאב בצוואר - כאב שמקורו בעמוד השדרה הצווארי
כאבי צוואר
כאבים שמקורם בעמוד השדרה
כאבי גב

השיאצו עשוי להיות פתרון הולם, משום שהמטפלים בשיאצו, תופסים את שיטת הטיפול כדרך חיים. הם יעבירו לכם, כמטופלים, מסר שהתחושות והמצוקות שלכם אינן פרי דמיון. אדרבא, המטפל בשיאצו יתן לכם את התחושה שכל מה שאתם מרגישים הוא לגיטימי בהחלט. והעיקר – יש לו פתרון. עובדה שאחוז גבוה מהפונים לשיאצו, עושים זאת כדי למצוא מרפא לכאב!

כל זאת, על סמך התובנה העוברת כחוט השני בכל המאמרים שנכתבו עד כה: השיאצו מחפש את שורש הבעיה, מטפל בו ולא בסימפטומים הנובעים ממנה. הוא מחזיר לחייכם את הרגיעה ואת הבטחון. את החופש לעשות כרצונכם, במקום לחשוב פעמיים אם לקום מהספה ושוב לסבול כאב, או לצאת מהבית למכולת. אנשים רבים שעברו טיפול בשיאצו מהסיבות הנזכרות לעיל, הרגישו את השינוי כבר לאחר טיפול אחד, שניים לכל היותר. הם מעידים על כך שהספונטניות חזרה אל החיים שלהם, והגמישות  – אל הגוף. בזכות הטיפול בשיאצו, אותם אנשים חזרו לתפקוד מלא.

כמה מילות סיכום: כל המאמרים אמנם עוסקים בהשלכות הגופניות של השיאצו. ברמה התיאורטית, הכל נכון. אך ישנו דבר אחד, חיוני ביותר, מסר שחשוב להוסיף ולהעביר: חשוב לציין כי פעמים רבות מאוד, כמעט תמיד, הכאב הפיזי קשור גם לכאב נפשי. לעיתים נדמה כי אין מרפא לכאב, וכתוצאה ממחשבה זו, אדם נכנס ליאוש. המטפל בשיאצו, שמתבונן במטופל כמכלול, יעניק לו מגע, שיש בו אמפתיה, לפני הכל, וזה יהיה הצעד הראשון להחלמה, ליציאה מן החושך אל האור.

אם הגעתם לנקודה כזו, או למקום דומה, קרוב לודאי שתוכלו להפיק תועלת מטיפול בשיאצו. אנחנו בחברת המקור לרפואה טבעית ואלטרנטיבית נפעל בכדי להתאים לכם את המטפל הנכון לכם באיזור הגיאוגרפי שלכם, חיבור שיבטיח דינמיקה חיובית וזורמת, קבלת אמפתיה במינון לו אתם זקוקים.

מי יתן ויצלח המסע בדרך אל האור, אל כח החיים ואל ההתחדשות!